Patio

kluczyk big

Głównym administratorem w naszej firmie jest pani Aneta Gajewska-Goździk, która ma 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu poparte specjalistycznymi studiami podyplomowymi oraz państwową licencją zarządcy nr 20537 .

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu wspólnot, w której współwłaścicielem jest Gmina. W związku z tym wiemy jak profesjonalnie i bez szkody dla wspólnoty przejąć całość dokumentacji od dotychczasowego zarządcy.

 

Dlaczego warto nas wybrać ?

  1. Profesjonalny poziom zarządzania nieruchomością.

Jako licencjonowany administrator dysponujemy szeroką wiedzą, wyniesioną ze studiów, a także z doświadczenia płynącego z zarządzania innymi wspólnotami w Łodzi i Pabianicach. Przygotowujemy profesjonalne kosztorysy remontów i w oparciu o nie wybieramy najlepsze oferty. Zapewniamy też nadzór techniczny przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane. Stale monitorujemy poziom usług świadczonych wspólnocie (w szczególności nad gospodarzami domów). Zapewniamy fachowe doradztwo, a także wsparcie prawne odnośnie załatwienia wielu problemów związanych z administrowaniem budynku.

  1. Przejrzystość działania.

Wszelkie poważniejsze wydatki na remonty i inne prace konsultujemy na bieżąco z zarządem wybranym przez samą wspólnotę.  Co roku na zebraniu wspólnoty przedstawiamy jej członkom dokładne sprawozdanie ze swojej działalności wraz z uwzględnieniem wszelkich poniesionych kosztów.

  1. Łatwy dostęp do administratora.

Nie obowiązują nas godziny urzędowe, można do nas dzwonić i spotkać sie w godzinach niestandardowych.  Często odwiedzamy nieruchomość zatem wszelkie sprawy -po wcześniejszym telefonie- mogą być załatwione na miejscu.